Voodoo-Tribe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


EU - Drak'thul Horde Guild
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 NEPRIJAT Emoushka - Rogue

Goto down 
AutorZpráva
Emoushka
Anonymní




NEPRIJAT Emoushka - Rogue Empty
PříspěvekPředmět: NEPRIJAT Emoushka - Rogue   NEPRIJAT Emoushka - Rogue EmptyTue Dec 30, 2014 8:24 pm

Nieco o vasej postave

Meno postavy:
Emoushka

Armory link:
http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Emoushka/simple

Meno:
Pepé

Vek:
24


Delis sa o postavu / acc s niekym dalsim?:
No

Bol / bola si pred nasou guildou v inych guildach?:
Yes

Ak ano, v akych a dovod odchodu?:
Co se týče MOP, vystřídal jsem guildy Ohnivá Bouře, kde jsem byl v R2 a progress se nehnul od Tortose na normal dál. :/ Přešel jsem do Night Watch, kde jsem ke dnešnímu dni leavnul, byla to guilda pokoušející se o obnovení starého progressu, ale vedení je špatné a schopnosti nějakých hráčů mizerné a já si hru neplatím proto, abych progressoval s pugem a nehnul se z místa když už gear jakštakš mám. Progress SoO - do 8 bosse v top 15 guildě

Nyní na WoD, jsem začal jako casual hráč, náročný listopad v práci, ale nyní bych chtěl hrát zas naplno.

Tvoja herna historia (staci WoW):
V dobách cataclysmu jsem byl ve stálé guildě, DS pokořeno na HC a já měl plný gear. Po příchodu MoP moje herní aktivita nebyla nejlepší, problémy s počítačem, nyní jedu na nabušené sestavě a dodržuju všechny smluvené raid time.

Priestor pre to, byt kreativny, pripadne poznamky k predchadzjucim udajom:
Jsem pohodový a kamarádský člověk. Je mi 24 let. Studuji a pracuji jako programátor a webdesigner. Mezi mé koníčky patří hudba, hraju na akordeon v jedné nejmenované punkové kapele, dále pak samozřejmě vše kolem IT a WoW Wink Co říci dál, buď to se mnou zkusíte a rozhodnete se jak a co dál a nebo to prostě zamítnete Wink

S Pozdravem
Emoushka alias Pepé
Návrat nahoru Goto down
Ash
Officer



Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 15. 12. 14
Age : 38
Location : Brno

NEPRIJAT Emoushka - Rogue Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEPRIJAT Emoushka - Rogue   NEPRIJAT Emoushka - Rogue EmptyTue Dec 30, 2014 11:09 pm

Za me rozhodne ne.

Par duvodu a rad pro tebe.

Kdyz se nekam hlasim, tak udelam maximum proto, mit odpovidajici gear, ktery jde velmi snadno ziskat. Na LFR, coz je totalni faceroll, jsi nebyl ani jednou a to tam padaji 640lvl itemy. Stejne tak vyrobit ci koupit nejake 640 craft itemy (muzes mit az tri) je dost levne, zvlast kdyz mas LW na charu.

Male zakladni enchanty a gemy nestoji v podstate vubec nic. Nemluve o tom, ze mas i itemy, kde by se klidne mohl dat lepsi enchant, jako napr legendary ring, ktery je nejlepsi co muzes mit.

A co naprosto bije do oci, je mit pomalou fistu v offhandu a dyku v mainhandu, coz ti battlenet ukazuje, to je v combatu epic fail. Btw mel bys mit v obou slotech pomalou zbran (mace, fist)

Jo a kdyz si nekam davam prihlasku, tak neni uplne nejlepsi udelat copy/paste, coz je tu patrne z te struktury a otazek co tam odpovidas.

Btw by ma zajimalo kdo se v prihlasce pta na takovou vec jako:
Delis sa o postavu / acc s niekym dalsim?:
Kdyz je to proti Blizz pravidlum, podivej treba na Reckfula, jak chudak dopadl Very Happy

Jinak preji hodne stesti v RL i ve hre a uspesny novy rok.
Návrat nahoru Goto down
 
NEPRIJAT Emoushka - Rogue
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» NEPŘIJAT - M1chal30
» NEPRIJAT - Backster - mage
» NEPRIJAT - Dumychan - Hunter
» NEPRIJAT - Resto - shaman
» NEPRIJAT - WW MONK - Crywulf

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Voodoo-Tribe :: Voodoo Tribe :: Přihlášky do guildy-
Přejdi na: