Voodoo-Tribe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


EU - Drak'thul Horde Guild
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 NEPRIJAT - Dumychan - Hunter

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
dumacici




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 18. 12. 14

NEPRIJAT - Dumychan - Hunter Empty
PříspěvekPředmět: NEPRIJAT - Dumychan - Hunter   NEPRIJAT - Dumychan - Hunter EmptyThu Dec 18, 2014 4:33 pm

1. Dumychan

2. eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Dumychan/simple  -- lone wolf až s lepším EQ    

3. predošlá guilda Pandy na harley.. WoW hrám od TBC, skúsenosti so všetkými riadami TBC,WOTLK,Pandy.. Catu som nehral a zatial to čo som bol na WoD. Bohuzial WoD
som bol len normal keď že som nemal dostatočne dobrú guildu aby sa to dávalo lepšie, málo ludi v guilde atd.. S worldom to tiez nebolo bohvie čo...

4. Moje meno je Dominik, mám 18 rokov bývam na Slovensku a chodím na Gymnázium. Po večeroch cez týždeň mám vždy čas na raidy, cez výkendy tiež keď niekde náhodou nekalím vonku Very Happy

5. Pretože sa na offíku chcem konečne dostať do guildy kde to za niečo stojí Smile

Addony mám všetky na raid potrebné, komunikačné programy tak isto.
Návrat nahoru Goto down
Mimison
Guild Master
Mimison


Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 15. 12. 14

NEPRIJAT - Dumychan - Hunter Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEPRIJAT - Dumychan - Hunter   NEPRIJAT - Dumychan - Hunter EmptyThu Dec 18, 2014 4:52 pm

Ahoj,

díky za zájem, ale pokud bychom brali dalšího huntera, tak by musel být extra top.

NEPŘIJAT a přeji hodně štěstí jinde.

-M-
Návrat nahoru Goto down
 
NEPRIJAT - Dumychan - Hunter
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Voodoo-Tribe :: Voodoo Tribe :: Přihlášky do guildy-
Přejdi na: