Voodoo-Tribe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


EU - Drak'thul Horde Guild
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 NEPRIJAT - Resto - shaman

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Piry
Anonymní




NEPRIJAT - Resto - shaman  Empty
PříspěvekPředmět: NEPRIJAT - Resto - shaman    NEPRIJAT - Resto - shaman  EmptyThu Dec 18, 2014 6:10 pm

1. Nick main charakteru (popř. i battle tag#) Piry  Icekiss#2222

2. Link na battlenet, kde bude main charatkeru ve specu, s kterým se do guildy hlasíte.

  Link na logy - pokud mate z předchozích raidů ve WoD. Piry
http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Piry/simple

3. Předchozí guilda, zkušenosti ve WoWku (progress v predchozích datadisků), současný progress ve WoD.

Předchozí, ač stále trvající guilda Blood Storm, stále tam setrvávám kuli těm pár lidem co zůstali, a aby sem viděl jak slečně lítají achievy... Důvod proč ovšem chci pryč, je že guilda upadla a guild chat vázne, nechodí se dungy / raidy a běžně je nás online 3-4, takže do budoucnosti to bohužel nevidím dobře...
Co se týče mích zkušeností, hraji od patche 2.4.3 kde sem střídavě lítal mezi offi a free servery...
Jednak kuli Dříve slabému pc, který mi offi raidy proste neutáhl, tak jednak kuli dřívější nemožnosti platit game time...
Shamana jako takového hraju několik let, a měl sem ho právě i na zmiňovaných free, nejvíc hraná class je pro mě resto, případně ele, v dragon soulu sem chvíli hrával enha který mě omrzel.....

Současný progres mam bohužel pouze hero dungeony a lfr na Wod raidech, zkoušel sem se narvat i do pár normálů, avšak chtějí všude achievment a leadera proste nezajímá že sem koukal na videa jak z normál tak z hc modu (resto shaman pow)

4. Něco o sobě (real life info)
Jmenuji se Milan
Je mi 22 let, i když se na ten věk moc necítím, sem spíš takový puberťák kterému někdo neřekl že mu puberta skončila...
Stále studuji obchodní školu, a mam velkej zájem v pc, holkách a přírodě ...
Pokavad by to někoho zajímalo tak mam i jorkšíráka....

Většinou každý 2 víkend, nebo někdy o prázdninách (třeba i ted o vánočních)  jezdím k přítelkyni, kde nemam svuj stolní pc, ale nemyslím si že by měl být problém aby mi půjčila na raid svůj herní notes..

Co muže pár lidem vadit, bohužel trpím dislexíí a dizgrafíí, takže někdy moje výroky doslova Bijou do očí chybami..

5. Proč se hlasíte k nám do guildy?
Člověk má nejdřív málo času, málo penez a jen 1 nervy... pozdej když už má snad všeho dost si řekne že když už hraje, rád by hrál pořádně...
Myslím že u vaší guildy by se mi to mohlo splnit, co sem sledoval trade channel hledáte resto shamana na doplnění raid grupy...
Můj - je že nemam dostatečnej gear, muj + je že shaman je moje srdcová class a nebraním se naučit novým věcem... Laughing
Návrat nahoru Goto down
Ettin
Officer



Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 16. 12. 14

NEPRIJAT - Resto - shaman  Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEPRIJAT - Resto - shaman    NEPRIJAT - Resto - shaman  EmptyFri Dec 19, 2014 10:27 am

Resto shamik by se hodil, ale jelikož mi healení nic neříká tak musí posoudit někdo jiný Razz
Návrat nahoru Goto down
Piry




Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 18. 12. 14

NEPRIJAT - Resto - shaman  Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEPRIJAT - Resto - shaman    NEPRIJAT - Resto - shaman  EmptyFri Dec 19, 2014 1:12 pm

koukám že ted mam na armorech pvp eq...samozřejmě mam i pve ...
čas od času zajdu i bg, a při dělaní věcí ve worldu často nosím pvp eq kuli alíkum co si myslí že sem easy kill...

dodávám i screen s ui + keybindy... NEPRIJAT - Resto - shaman  Se8m

http://ctrlv.cz/shots/2014/12/18/se8m.png
Návrat nahoru Goto down
Mimison
Guild Master
Mimison


Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 15. 12. 14

NEPRIJAT - Resto - shaman  Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEPRIJAT - Resto - shaman    NEPRIJAT - Resto - shaman  EmptyFri Dec 19, 2014 1:26 pm

Ahoj, moc rad bych videl pve equip.

Diky
-M-
Návrat nahoru Goto down
Piry




Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 18. 12. 14

NEPRIJAT - Resto - shaman  Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEPRIJAT - Resto - shaman    NEPRIJAT - Resto - shaman  EmptyFri Dec 19, 2014 2:40 pm

relognul sem si s pve gearem, tak snad se armory aktualizujou, případně neni problem ukazat ingame...
Návrat nahoru Goto down
Mimison
Guild Master
Mimison


Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 15. 12. 14

NEPRIJAT - Resto - shaman  Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEPRIJAT - Resto - shaman    NEPRIJAT - Resto - shaman  EmptyFri Dec 19, 2014 3:31 pm

Ahoj,

nemáš ani základní enchanty, gear je slabý a zkušenosti myslím pro náš účel taky téměř nulové.

Za mě tedy NE
, počkám ještě na vyjádření ostatních členů vedení a pak ti dáme finální stanovisko.

-M-
Návrat nahoru Goto down
Piry




Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 18. 12. 14

NEPRIJAT - Resto - shaman  Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEPRIJAT - Resto - shaman    NEPRIJAT - Resto - shaman  EmptyFri Dec 19, 2014 3:52 pm

Promin jestli to vyzní nevhodně, ale opakuješ jen to co říkali ostatní, nemáš gear - nemáš zkušenosti, viz moje zmínka o tom v přihlášce ..

a dát enchy je to nejmenší, spíš nemam ted ´´motivaci´´ dávat enchy na to harampadí co mam, když vím že zachvíli si věci bud vycraftim, nebo mi padnou v lfr lepší ...
Návrat nahoru Goto down
Mimison
Guild Master
Mimison


Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 15. 12. 14

NEPRIJAT - Resto - shaman  Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEPRIJAT - Resto - shaman    NEPRIJAT - Resto - shaman  EmptyFri Dec 19, 2014 6:24 pm

Jasně, takže asi takto tvým tónem ....

Pokud mi někdo odepíše takové "sračky" tak je to pro mě uzavřené téma. Hlásím se do guildy a chci přijmout = udělám pro to maximum. Ty asi ne proto to vypadá jak vypadá.

NEPŘIJAT uzavřeno.

-M-
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





NEPRIJAT - Resto - shaman  Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEPRIJAT - Resto - shaman    NEPRIJAT - Resto - shaman  Empty

Návrat nahoru Goto down
 
NEPRIJAT - Resto - shaman
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» NEPRIJAT - Närme Balance/resto druid
» NEPŘIJAT - M1chal30
» NEPRIJAT - Backster - mage
» NEPRIJAT - Dumychan - Hunter
» NEPRIJAT - WW MONK - Crywulf

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Voodoo-Tribe :: Voodoo Tribe :: Přihlášky do guildy-
Přejdi na: