Voodoo-Tribe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


EU - Drak'thul Horde Guild
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 NEPRIJAT - Närme Balance/resto druid

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
paumon




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 18. 12. 14

NEPRIJAT - Närme Balance/resto druid Empty
PříspěvekPředmět: NEPRIJAT - Närme Balance/resto druid   NEPRIJAT - Närme Balance/resto druid EmptyThu Dec 18, 2014 5:28 pm

1. Nick main charakteru (popř. i battle tag#)

ve hře: Närme
Battle tag: Paumon#2577

2. Link na battlenet, kde bude main charatkeru ve specu, s kterým se do guildy hlasíte.
  Link na logy - pokud mate z předchozích raidů ve WoD.

Main spec - Balance / Off spec Resto
link: http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/N%C3%A4rme/simple

3. Předchozí guilda, zkušenosti ve WoWku (progress v predchozích datadisků), současný progress ve WoD.

Předchozí guildy: No byl jsem v guildě Tenebrarum (PvP) tam to bylo poslední týdny mrtvý Sad pak jsem šel do guildy Nemáme Ruce tam sice máme odprogressováno 5/7, ale s tím že jsme museli vždy aspoň dobrat 2-3 lidi (jak kdy no) Sad a lidi z tradu jsou někdy špatní Sad
Zkušenosti: Mám zkušenosti z cataclysmu, ale tak nějak trochu menší pak jsem si dal trochu oddych Very Happy a začal jsem hrát až na Pandách, kde jsem si založil úplně novej účet Smile a začal hrát za Monka (windwalker) tam jsem to sundal vše na NM 14/14 a na HC tak nějak polovinu no 7/14 Very Happy a od WoDka jsem se rozhodl, že si udělám asi jiného maina Smile Druida Balance/Resto a na WoD jak  jsem už zmínil tak mám odprogressováno 5/7 NM a 1/7 HC Smile

4. Něco o sobě (real life info)

Tak jmenuju se Patrik. Je mi 17 takže jsem ještě student Very Happy Bydlím kousek od Rakovníku Smile na střední chodím do Ústí nad Labem Smile hraju jinak fotbal tak nějak trochu i florbal Smile

5. Proč se hlasíte k nám do guildy?

Tak dostal jsem info od kamaráda Smile že jste docela super guilda Smile Tak jsem si řekl, že zkusim podat přihlášku a uvidim co a jak Smile
Návrat nahoru Goto down
Mimison
Guild Master
Mimison


Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 15. 12. 14

NEPRIJAT - Närme Balance/resto druid Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEPRIJAT - Närme Balance/resto druid   NEPRIJAT - Närme Balance/resto druid EmptyThu Dec 18, 2014 5:50 pm

NEPŘIJAT hodně štěstí v hledání guildy.

-M-
Návrat nahoru Goto down
 
NEPRIJAT - Närme Balance/resto druid
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» NEPŘIJAT - M1chal30
» NEPRIJAT - Backster - mage
» NEPRIJAT - Dumychan - Hunter
» NEPRIJAT - Resto - shaman
» NEPRIJAT - WW MONK - Crywulf

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Voodoo-Tribe :: Voodoo Tribe :: Přihlášky do guildy-
Přejdi na: