Voodoo-Tribe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


EU - Drak'thul Horde Guild
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 NEPRIJAT - WW MONK - Crywulf

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Crywulf
Anonymní




NEPRIJAT - WW MONK - Crywulf Empty
PříspěvekPředmět: NEPRIJAT - WW MONK - Crywulf   NEPRIJAT - WW MONK - Crywulf EmptyTue Dec 23, 2014 8:03 pm

Zdravím,

jmenuji se Adam, je mi 20 let a ve WoW vystupuji pod nicknamem Crywulf. K WoWku jsem se dostal už za dob Vanilly na patchi 1.12.1, ale bohužel až za běhu Mists of Pandarie jsem okusil oficiální server na svém vlastním herním účtu. V době před ofi. jsem hrál na různých privátních serverech, kde jsem se snažil věnovat "progressu" zvláště na těch, kde něco alespoň v nějaké rozumné formě "fungovalo". Moje zkušenosti nejsou bohaté tak, jak bych si představoval, avšak ty které stojí za zmínku se tady v krátkosti pokusím zmínit.

Nejprve jsem působil v 25 man guildě Blood Shadows, kde jsem se svým nyní altem shamanem (Crywolfs) Progressoval základní contenty Mists of Pandarie. Posledním zářezem před vydáním ToT pro mě byl v heroickém módu Mogushanu Elegon. Jelikož jsem nastoupil pozdě po vydání nic dalšího jsem tehdy nestihl.

S příchodem ToT jsem se usadil v dnes již neexistující 10 man guildě Eurotrium. Zde jsem přesedlal na WW monka a ikdyž jsme do progressu naskočili pozdě, stačili jsme se vypořádat se třemi bossy v heroic módu, než jsem na nějakou dobu s hraním WoW přestal. SoO jsem úplně vynechal a vrátil jsem se s příchodem WoD, kde jsem od jeho Lunche. Do vaší guildy bych se rád dostal, abych opět okusil raidování.

Základní informace
Věk: 20
Char: http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Crywulf/simple
User Interface: jelikož přechodně bydlím v Brně, kde hraji na 24'' monitoru a doma, kde používám pouze notebook 15,6'' používám dva druhy UI, jsou však téměř stejné.

http://postimg.org/image/9zp6jv3xz/ - 15,6'' monitor
http://postimg.org/image/hbwg1komx/ - 24'' monitor
Návrat nahoru Goto down
Callypsö
Raider



Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 17. 12. 14

NEPRIJAT - WW MONK - Crywulf Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEPRIJAT - WW MONK - Crywulf   NEPRIJAT - WW MONK - Crywulf EmptyWed Dec 24, 2014 8:36 am

Takže přihlášku bych až zas tak neřešil celkem ok, ale mám pár otázek.
1) Proč na sobě nemáš žádné craftěné itemy, které si mužeš upgradnout a přetvořit na tvoje nejlepší staty?
2) Jakou máme jistotu že se na wow nevybodneš znovu?
3) jak v UIčku trackuješ procy, bufy atp?
Návrat nahoru Goto down
Mimison
Guild Master
Mimison


Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 15. 12. 14

NEPRIJAT - WW MONK - Crywulf Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEPRIJAT - WW MONK - Crywulf   NEPRIJAT - WW MONK - Crywulf EmptyThu Dec 25, 2014 1:16 pm

Necheme zkoušet raidovaní, chceme raidovat, mám stejný názor jako Callypso a pár lidí co s tebou hráli v guildě Eurotrium. V tuto chvíli tedy za mě NE, akutně meele DPS ani moc nepotřebujeme.

Díky za zájem a hodně štěstí jinde.

-M-
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





NEPRIJAT - WW MONK - Crywulf Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEPRIJAT - WW MONK - Crywulf   NEPRIJAT - WW MONK - Crywulf Empty

Návrat nahoru Goto down
 
NEPRIJAT - WW MONK - Crywulf
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» NEPŘIJAT - M1chal30
» NEPRIJAT - Backster - mage
» NEPRIJAT - Dumychan - Hunter
» NEPRIJAT - Resto - shaman
» NEPRIJAT Emoushka - Rogue

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Voodoo-Tribe :: Voodoo Tribe :: Přihlášky do guildy-
Přejdi na: