Voodoo-Tribe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


EU - Drak'thul Horde Guild
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 NEPŘIJAT - M1chal30

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
m1chal30




Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 17. 12. 14

NEPŘIJAT - M1chal30 Empty
PříspěvekPředmět: NEPŘIJAT - M1chal30   NEPŘIJAT - M1chal30 EmptyThu Dec 18, 2014 4:29 pm

1. Nick main charakteru (popř. i battle tag#)

Xanthor Retri Paladin

2. Link na battlenet, kde bude main charatkeru ve specu, s kterým se do guildy hlasíte.
  Link na logy - pokud mate z předchozích raidů ve WoD.


Xanthor:
http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Xanthor/simple

3. Předchozí guilda, zkušenosti ve WoWku (progress v předchozích datadisků), současný progress ve WoD.

WoW hraju od konce TBC do uvedení cataclysmu sem hrál na Anatheme kde jsem dosáhl LK 25HC  full geared Proto Palda.
Poté jsem chvilku hrál offi za druida kterého jsem hrál až do 5.4.0 Poté jsem jako Main postavu začal hrát tohoto paladina.
Momentálně mám progress 6/7 NM  a  1/7 HC.

Jsem momentálně v Guildě Immortal Outlaws se kterými raiduju, jenže mají přebytek melee a  nevyhovující raid time, důvod
proč se k vám hlasím je flexibilní raid time který nastane po hardcore progressu.

4. Něco o sobě (real life info)

Ahoj Jmenuju se Michal a je mi 20 let jsem zaměstnaný ale bohužel 3-směný provoz. Rád hraju WoW a chtěl bych být zase v guilde o které bude slyšet
Prípadné dotazy zodpovím tu nebo IN-Game Díky Smile
Návrat nahoru Goto down
Ettin
Officer



Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 16. 12. 14

NEPŘIJAT - M1chal30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEPŘIJAT - M1chal30   NEPŘIJAT - M1chal30 EmptyFri Dec 19, 2014 10:23 am

Necháme na posouzení našich "Retráků"
Návrat nahoru Goto down
m1chal30




Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 17. 12. 14

NEPŘIJAT - M1chal30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEPŘIJAT - M1chal30   NEPŘIJAT - M1chal30 EmptyFri Dec 19, 2014 11:24 am

Vim ze par itemu chce vyměnit z důvodu státu co mi SOU na prd ale zatím itemy s lepsimi státy nepadly ale nemám ještě žádné ID takže se item set-up muze změnit
Návrat nahoru Goto down
Ash
Officer



Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 15. 12. 14
Age : 38
Location : Brno

NEPŘIJAT - M1chal30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEPŘIJAT - M1chal30   NEPŘIJAT - M1chal30 EmptyFri Dec 19, 2014 12:33 pm

Jako retri hraji na altovi a tu nevidim zadny problem co se gearu - jake ti padnou staty moc neovlivnis - a specu tyce. Pokud jsi tedy natolik skilled, ze to umis hrat se stridanim tech sealu, tak nemam nejmensi problem.

Otazka spis je, jestli potrebujem dalsi meelecko a zvlast nekoho, kdo nebude chodit kvuli praci moc pravidelne.


m1chal30 napsal:

Ahoj Jmenuju se Michal a je mi 20 let jsem zaměstnaný ale bohužel 3-směný provoz. Rád hraju WoW a chtěl bych být zase v guilde o které bude slyšet

ovsem tu bych rad poznamenal ze jestli chces guildu, o ktere bude slyset tak to sis asi nevybral uplne nejlepe. Bo z toho mi tak nejak plyne ze cekas nejaky hardoce mythic progress coz se u nas rozhodne dit nebudu i kdyz na mythic bychom se casem aspon rad podivali. Smile

a BTW co myslis tim: nemám ještě žádné ID takže se item set-up muze změnit
Návrat nahoru Goto down
m1chal30




Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 17. 12. 14

NEPŘIJAT - M1chal30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEPŘIJAT - M1chal30   NEPŘIJAT - M1chal30 EmptyFri Dec 19, 2014 12:54 pm

Co se týče tech sealu tak ano menším je abych využil bonus obou sealu haste i ap...slyset bylo v tom smyslu řečeno ze když se řekne jméno teto guildy tak ze "nebudeme" na úrovni např guildy koule bosse ragnarose... A ze nemám ještě ID to znamená ze mužů dropnout něco se státy vo se mi hodí vice než momentálně mám a ano trismeny provoz je problém ale.. Sem ochotny dva týdny tedy krom me odpoledni směny mít docházku 100% samozrejmne pak do budoucna by bylo fajn ten víkendový raid zimě děkuji Smile
Návrat nahoru Goto down
m1chal30




Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 17. 12. 14

NEPŘIJAT - M1chal30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEPŘIJAT - M1chal30   NEPŘIJAT - M1chal30 EmptyFri Dec 19, 2014 1:01 pm

Omlouvam se za chyby píšu to na mobilu :-D
Návrat nahoru Goto down
Ash
Officer



Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 15. 12. 14
Age : 38
Location : Brno

NEPŘIJAT - M1chal30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEPŘIJAT - M1chal30   NEPŘIJAT - M1chal30 EmptyFri Dec 19, 2014 1:18 pm

jo to ja vim jak ty sealy funguji, a pro tvoje info kombinace DP a FV je jednodussi na hrani a lepsi na dps - doporucuji vyzkouset.
Stale nechapu co ma nejake ID, pokud tou zkratkou myslis to, co normalne znamena, spolecneho s tim jake itemy muzes nebo nemuzes vymenit - ale ok toto ignoruju.

Jinak ja jsem pro prijeti a uvidime jak ti to pujde. Ovsem konecne rozdhodnuti je na GM.
Návrat nahoru Goto down
m1chal30




Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 17. 12. 14

NEPŘIJAT - M1chal30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEPŘIJAT - M1chal30   NEPŘIJAT - M1chal30 EmptyFri Dec 19, 2014 1:21 pm

No ID jako na bosse ze mám možnost tento týden ještě nadropovat nejaky věci ... Jinak děkuji za nazor Smile
Návrat nahoru Goto down
m1chal30




Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 17. 12. 14

NEPŘIJAT - M1chal30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEPŘIJAT - M1chal30   NEPŘIJAT - M1chal30 EmptyFri Dec 19, 2014 1:28 pm

A ještě k te tvé řadě ano točil bych vice ale musel bych mít o mnoho vice multistike pro větší proč DP takže časem ale plánují na tento build přejít Smile
Návrat nahoru Goto down
Ash
Officer



Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 15. 12. 14
Age : 38
Location : Brno

NEPŘIJAT - M1chal30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEPŘIJAT - M1chal30   NEPŘIJAT - M1chal30 EmptyFri Dec 19, 2014 3:08 pm

Word of Glory, Templar's Verdict, and Divine Storm have has a 25% chance to cause your next Word of Glory or Templar's Verdict or Divine Storm to consume no Holy Power but cast as if 3 were consumed.
(tu se nepise nic o tom ze delani damage nebo healovani, coz by tam podle me jinak bylo, cili tu jde ciste o pouziti)

Tudiz ma multistrike spolecneho s procem Divene Purpose, ten procuje z pouziti ability ktere stoji Holy Power (kdyz je pouzito pri trech a vice tak je tam 25%), to jestli ta abilita at uz damamgovaci nebo healovaci rolne nejaky multistrike nema na proc DP zadny vliv. mohl bych vedet odkud jsi vzal info ze to procuje z multistrike - zkusil jsem o tom neco najit ale nic takoveho jsem nikde nevidel.
Návrat nahoru Goto down
m1chal30




Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 17. 12. 14

NEPŘIJAT - M1chal30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEPŘIJAT - M1chal30   NEPŘIJAT - M1chal30 EmptyFri Dec 19, 2014 3:57 pm

No mě to říkal Class leader naší stávající guildy bylo mi to vysvětleno že při multi striku co požíra holy power tak v podstateě dá jako by tři rány hlavní a dvě menší a z nichž by těch 25 % mělo platit taky cože je v souctku 75% sance jestli se nemýlím Smile
Návrat nahoru Goto down
Ash
Officer



Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 15. 12. 14
Age : 38
Location : Brno

NEPŘIJAT - M1chal30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEPŘIJAT - M1chal30   NEPŘIJAT - M1chal30 EmptyFri Dec 19, 2014 4:37 pm

za prve: no rozhodne to neni (kdyby to tak fungovalo) 75% procent - bylo by to trikrat po sobe 25% coz v konecnem dusledku bude stale 25% procent, realne by ta sance byl vetsi tim ze das vic rollu na proc, ale to rozhodne neni 75% - kolik by to bylo to fakt spocitat neumim (i kdyz kdysi bych to asi zvladnul)

za druhe: (a toto trvdim tak na 99% cili jsem otevren diskusi) tvuj class leader se plete. Jednak by to bylo tak popsane, ze to procuje z delani damage pri konzumaci HoPo, kdyby to tak fungovalo, coz tak neni a jednak by to z multistriku udelalo top retri stat, coz tak take neni. Nehlede na to ze by to vyrazne boostnulo DP oproti tem dvema zbyvajicim talentum, ktere by z multistriku tolik netezili.
Návrat nahoru Goto down
m1chal30




Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 17. 12. 14

NEPŘIJAT - M1chal30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEPŘIJAT - M1chal30   NEPŘIJAT - M1chal30 EmptyFri Dec 19, 2014 4:56 pm

Já netvrdim ze to je pravda mužů skusit oba buildy uvidíme co točí vice Smile
Návrat nahoru Goto down
Ash
Officer



Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 15. 12. 14
Age : 38
Location : Brno

NEPŘIJAT - M1chal30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEPŘIJAT - M1chal30   NEPŘIJAT - M1chal30 EmptyFri Dec 19, 2014 5:47 pm

To je dobre, ze to netvrdis, protoze by ses pletl stejne jako tvuj class leader.

Mensi korekce k tem poctum (jelikoz jsem nad tim v saline premyslel)
Kdyby ten multistrike takto fungoval, tak pokud by procnul jednou, tak mas 43% na proc DP, pokud by multistrike procnul dvakrat, tak by to bylo 57% (Nikoli tech 25 jak jsem psal, ale rozhodne to neni 75.)
S tim, ze pokud bys tu HoPo consumoval na vic targetu pres Divine Storm, tak by se pak kazdy multistrike, ktery by dala, pocital na vypocet procu DP, coz by mohlo byt az nekam k 99% - podle poctu targetu.

Takze uzaviram to tim, ze je to blbost a DP procuje pri konzumaci HoPo nehlede na to co ten heal, porp. damage pak udela a jak bude multistrikovat.

A vyrid svemu class leaderovi at neuci lidi hlouposti Very Happy

P.S. Stale tam nechavam ted uz pul procenta, ze se pletu Cool
Návrat nahoru Goto down
m1chal30




Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 17. 12. 14

NEPŘIJAT - M1chal30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEPŘIJAT - M1chal30   NEPŘIJAT - M1chal30 EmptyFri Dec 19, 2014 5:50 pm

Smile
Návrat nahoru Goto down
m1chal30




Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 17. 12. 14

NEPŘIJAT - M1chal30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEPŘIJAT - M1chal30   NEPŘIJAT - M1chal30 EmptyFri Dec 19, 2014 5:50 pm

Budiž tedy
Návrat nahoru Goto down
Ash
Officer



Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 15. 12. 14
Age : 38
Location : Brno

NEPŘIJAT - M1chal30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEPŘIJAT - M1chal30   NEPŘIJAT - M1chal30 EmptyFri Dec 19, 2014 5:53 pm

Jinak sorry za tento flame, budem se ted vice venovat tvemu prijeti/neprijeti - cekej "brzkou" odpoved.

Pokud by te zajimalo jeste neco z theorycraftu, tak mi muzes napsat ingame - Ashrok.
Návrat nahoru Goto down
m1chal30




Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 17. 12. 14

NEPŘIJAT - M1chal30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEPŘIJAT - M1chal30   NEPŘIJAT - M1chal30 EmptyFri Dec 19, 2014 6:17 pm

OK určite se ozvu online budu ale asi az zitra
Návrat nahoru Goto down
Mimison
Guild Master
Mimison


Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 15. 12. 14

NEPŘIJAT - M1chal30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEPŘIJAT - M1chal30   NEPŘIJAT - M1chal30 EmptyFri Dec 19, 2014 7:21 pm

Ahoj,

po dlouhé debatě jsme se rozhodli, že NEPŘIJAT. Meele DPS máme opravdu hodně a převážně plate.

Díky za tvůj zájem a přejeme hodně štěstí jak ve hře tak RL.

-M-
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





NEPŘIJAT - M1chal30 Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEPŘIJAT - M1chal30   NEPŘIJAT - M1chal30 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
NEPŘIJAT - M1chal30
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» NEPRIJAT - Backster - mage
» NEPRIJAT - Dumychan - Hunter
» NEPRIJAT - Resto - shaman
» NEPRIJAT - WW MONK - Crywulf
» NEPRIJAT Emoushka - Rogue

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Voodoo-Tribe :: Voodoo Tribe :: Přihlášky do guildy-
Přejdi na: