Voodoo-Tribe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


EU - Drak'thul Horde Guild
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 NEPRIJAT - Backster - mage

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
backster




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 18. 12. 14

NEPRIJAT - Backster - mage Empty
PříspěvekPředmět: NEPRIJAT - Backster - mage   NEPRIJAT - Backster - mage EmptyThu Dec 18, 2014 12:37 pm

1. Nick main charakteru (popř. i battle tag#)
Backster

2. Link na battlenet, kde bude main charatkeru ve specu, s kterým se do guildy hlasíte.
 Link na logy - pokud mate z předchozích raidů ve WoD.
eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Backster/advanced

3. Předchozí guilda, zkušenosti ve WoWku (progress v predchozích datadisků), současný progress ve WoD.
Aktuálne som v guilde Twisted Illusion, ktorá sa včera rozpadla Smile Hrám od vanilly, na offiku od konca tbc(pandu som preslackoval). Aktuálne mám odprogressované 6/7N 1/7HC s warriorom(eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Wartahh/advanced), maga som len nedávno doexpil a ešte nemá ani najlepší gear, to sa onedlho zmení Smile a ešte btw. som online každý deň, takže s dochádzkou na raidy problem nebude.

4. Něco o sobě (real life info)
Som pohoďák, mám rád hlavne pohodovú atomsféru a kľud, zároveň ale aj hardcore progress, čo sa mi doposiaľ nepodarilo Smile chodím do práce každý pracovný deň od 8:00 do cca 16:00 a potom mám čas. Mám doma ženu(snúbenicu). Už ma asi nič ďalšie nenapadne, keď tak tak sa pýtajte Wink

5. Proč se hlasíte k nám do guildy?
Videl som "spam" na trade a keďže sa táto guilda rozpadla tak som si zapísal stránku a teraz píšem prihlášku
Návrat nahoru Goto down
backster




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 18. 12. 14

NEPRIJAT - Backster - mage Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEPRIJAT - Backster - mage   NEPRIJAT - Backster - mage EmptyThu Dec 18, 2014 12:51 pm

a ešte som zabudol dodat, že mám 21 rokov, pracujem v IT sektore(T-systems ak vám to niečo hovorí Very Happy), som veľmi praiteľský a komunikatívny človek
Návrat nahoru Goto down
Mimison
Guild Master
Mimison


Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 15. 12. 14

NEPRIJAT - Backster - mage Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEPRIJAT - Backster - mage   NEPRIJAT - Backster - mage EmptyThu Dec 18, 2014 1:00 pm

Ahoj,

poradím se ještě s vedením guildy, ale za mě NE. Důvody jsou jednoduché. Nulové zkušenosti z předchozích raidů s mágem, což mě osobně nepresvědčuje, že mága umíš hrát. Gear který máš na sobě je také nevyhovující, například back je asi nějaký špatný vtip. Mága potřebujeme jsme ochotni si ho i obléknout, ale musíme vidět snahu ... pro mě to znamená crafty (trinket + dvě části gearu), dále hlavu minimálně z MOC a dále také full 630 gear s enchanty popřípadně gemy. Tvoje předchozí guilda mi také nic moc neříká, což nutně nemusí znamenat, že nejsi dobrý hráč, ale jak jsem řekl nevidím žádné zkušenosti hraní s mágem což je pro nás nedostačující.

Finální stanovisko ti dáme večer možná mě někteří členové vedení přesvědčí o opaku a názor změním, ale pochybuji.

-M-
Návrat nahoru Goto down
Ettin
Officer



Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 16. 12. 14

NEPRIJAT - Backster - mage Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEPRIJAT - Backster - mage   NEPRIJAT - Backster - mage EmptyThu Dec 18, 2014 1:11 pm

Ahoj,
bohužel hledáme někoho kdo by se zapojil ihned do progressu, na čož nejsi zatím vybaven.

prozatím tedy za mě NE

až budeš mít eq z HC dungů/LFR + udělané craftěné věci vše s patřičnými enchanty a gemy můžeš mě zkusit kontaktovat - jelikož nemáš s mágem žádnou historii, budeme chtít i logy!!
Návrat nahoru Goto down
Mimison
Guild Master
Mimison


Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 15. 12. 14

NEPRIJAT - Backster - mage Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEPRIJAT - Backster - mage   NEPRIJAT - Backster - mage EmptyThu Dec 18, 2014 4:55 pm

NEPŘIJAT hodně štěstí jinde.

-M-
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





NEPRIJAT - Backster - mage Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEPRIJAT - Backster - mage   NEPRIJAT - Backster - mage Empty

Návrat nahoru Goto down
 
NEPRIJAT - Backster - mage
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» NEPRIJAT Vaporius - frost mage
» Maccz mage 100
» NEPŘIJAT - M1chal30
» NEPRIJAT - Dumychan - Hunter
» NEPRIJAT - Resto - shaman

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Voodoo-Tribe :: Voodoo Tribe :: Přihlášky do guildy-
Přejdi na: