Voodoo-Tribe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


EU - Drak'thul Horde Guild
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 NEPRIJAT Vaporius - frost mage

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Vaporius




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 23. 12. 14

NEPRIJAT Vaporius - frost mage  Empty
PříspěvekPředmět: NEPRIJAT Vaporius - frost mage    NEPRIJAT Vaporius - frost mage  EmptyTue Dec 23, 2014 8:06 pm

1. Nick main charakteru.
Vaporius

2. Link na battlenet, kde bude main charatkeru ve specu, s kterým se do guildy hlasíte.
http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Vaporius/advanced
Ps. áno ten socket je strašný

3. Předchozí guilda, zkušenosti ve WoWku (progress v predchozích datadisků), současný progress ve WoD.
WFA - bol som v R2 ktorá sa rozpadla resp. ludia začali odchadzat tak som odišiel aj ja ... už ked mam sedet pri wow a raidovat tak poriadne a nie doberanie z wordu a nasledne " wajpovanie "
Progress mam momentalne 6 / 7 N a 1 / 7 HC ... viem bohvie čo to neni ale určite by sa to dalo u Vás dobehnut Smile

4. Něco o sobě (real life info)
24 rocný narcis Smile nekonfliktny,zabavný .. aspon myslim.Rád hravam WoW a navštavujem posilku plus sa venujem svojej priatelke podla potreby / času Very Happy

5. Proč se hlasíte k nám do guildy?
Videl som v Trade , že hladate maga tak som nato zareagoval,máte celkom slusny progress do ktoreho by som sa rád zapojil Smile

za kladné vybavenie vopred dakujem
Návrat nahoru Goto down
Callypsö
Raider



Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 17. 12. 14

NEPRIJAT Vaporius - frost mage  Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEPRIJAT Vaporius - frost mage    NEPRIJAT Vaporius - frost mage  EmptyWed Dec 24, 2014 8:41 am

Ahoj Smile jsem rád že sis podal přihlášku ága potřebujeme, ale přihláška by mohla bych trošičku rozsáhlejší, ale budiž. Tvá histoorie je celkem hodně malá, to jsi začal hrát wow až na WoD nebo jak to mám chápat?
Tak a ted už k tvé postavě Taktéž nemáš žádné craftěné itemy...proč?
Mohl by jsi prosím udělat screen UIčka?Smile a kdyby jsi měl i nějké logy budu jen rád:)
Návrat nahoru Goto down
taurpower
Friend



Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 16. 12. 14

NEPRIJAT Vaporius - frost mage  Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEPRIJAT Vaporius - frost mage    NEPRIJAT Vaporius - frost mage  EmptyWed Dec 24, 2014 9:58 am

Návrat nahoru Goto down
Vaporius




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 23. 12. 14

NEPRIJAT Vaporius - frost mage  Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEPRIJAT Vaporius - frost mage    NEPRIJAT Vaporius - frost mage  EmptyWed Dec 24, 2014 1:02 pm

Callypsö napsal:
Ahoj Smile jsem rád že sis podal přihlášku ága potřebujeme, ale přihláška by mohla bych trošičku rozsáhlejší, ale budiž. Tvá histoorie je celkem hodně malá, to jsi začal hrát wow až na WoD nebo jak to mám chápat?
Tak a ted už k tvé postavě Taktéž nemáš žádné craftěné itemy...proč?
Mohl by jsi prosím udělat screen UIčka?Smile a kdyby jsi měl i nějké logy budu jen rád:)

Wow som zacal hrávať ešte za čias wotlk.kvoli škole som potom mal pauzu stým,že som cata preskočil a wow som zacal hrat este ked bola panda,no tam som nejak cas na raidovanie nemal lebo som pracoval v UK,ked som prisiel na SK tak pred patchom som dostal moznost raidovať
craft.itemy??? noo tak jedine žeby som vymenil tie ruky / ramena ale ked ja sa stale spolieham,že mi padne z daily challange alebo z raidu :3 ale ak je to podmienka tak neni problém kúpiť poppripade si vyrobiť !
UIčko .. http://postimg.org/image/roipzkiq3/ nepoužívam žiadne skratky bindy nič .. je mi to absolutne nesympatické hlabne,že ja sa vtom vyznám ...
Návrat nahoru Goto down
Mimison
Guild Master
Mimison


Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 15. 12. 14

NEPRIJAT Vaporius - frost mage  Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEPRIJAT Vaporius - frost mage    NEPRIJAT Vaporius - frost mage  EmptyThu Dec 25, 2014 1:12 pm

Mága hledáme, ale ne za každou cenu cokoliv. Tvoje přihláška je otřesná a je to prakticky to jediné co mi o tobě něco dokáže říct. Za rovnou říkám NE, počkám si ješte na vyjádření Ettina.

-M-
Návrat nahoru Goto down
Ettin
Officer



Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 16. 12. 14

NEPRIJAT Vaporius - frost mage  Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEPRIJAT Vaporius - frost mage    NEPRIJAT Vaporius - frost mage  EmptyFri Dec 26, 2014 10:40 pm

Ahoj, koukal jsem na logy z raidu kde jsi byl, zda se mi ze na svuj eq tocis hodne malo. u nas by jsi zaostaval i za tankama a to bohuzel neni nic co by jsme potrebovali.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





NEPRIJAT Vaporius - frost mage  Empty
PříspěvekPředmět: Re: NEPRIJAT Vaporius - frost mage    NEPRIJAT Vaporius - frost mage  Empty

Návrat nahoru Goto down
 
NEPRIJAT Vaporius - frost mage
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» NEPRIJAT - Backster - mage
» Maccz mage 100
» NEPŘIJAT - M1chal30
» NEPRIJAT Emoushka - Rogue
» NEPRIJAT - Dumychan - Hunter

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Voodoo-Tribe :: Voodoo Tribe :: Přihlášky do guildy-
Přejdi na: