Voodoo-Tribe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


EU - Drak'thul Horde Guild
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 PRIJAT - Fireox - hunter (poslano pres mail)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Ash
Officer



Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 15. 12. 14
Age : 38
Location : Brno

PRIJAT - Fireox - hunter (poslano pres mail) Empty
PříspěvekPředmět: PRIJAT - Fireox - hunter (poslano pres mail)   PRIJAT - Fireox - hunter (poslano pres mail) EmptyWed Dec 17, 2014 5:51 pm

1 - Hunter: Fireox

2 - Armory:   http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Fireox/simple

3 - Zkusenosti mam z Wotl kde jsem proraidoval vsechny instance jak na normal tak i HC.Cata raidy me moc nebavily takze jsem si prosel na normal prvni content a prestal hrat.V MoP jsem si prosel prvni content cely na normal a 9 bossu na HC.Druhy content jsem nestihl vycistit jelikoz jsem mel rodine problemi.Posledni content v Mop jsem vycistil cely az na Garrose na HC Sad

4 - V soucasne dobe mam 5/7 HC co jsem vycistil v guilde Forged.Z teto guildy jsem odesel jelikoz se mi nelibilo chovani vedeni guildy.Ted jsem v guilde Twisted Illusions.Lidi jsou zde O.K jenze je tu tech lidi malo a chodit raidy s lidmi z tradu se mi nechce.
Co se tyka meho hrani.Obcas udelam nejakou chybicku ale nejsem bezmozek Smile Dps tocim adekvatni ke svemu gearu.Snazim se stale zlepsovat.

5 - Je mi 24 a pracuji v jednosmenem provozu.Pouze ranni smena.Jsem nekonfliktni nedela mi problem komukoliv pomoct.Nemam problemi s autoritama Smile Rad si zajdu na pivko s kamarady.


Pokud jsem neco zapomel rad odpovim jakekoliv dotazy Smile
Návrat nahoru Goto down
Stafler
Admin



Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 15. 12. 14

PRIJAT - Fireox - hunter (poslano pres mail) Empty
PříspěvekPředmět: Re: PRIJAT - Fireox - hunter (poslano pres mail)   PRIJAT - Fireox - hunter (poslano pres mail) EmptyWed Dec 17, 2014 6:50 pm

Přijat na zkoušku, napiš někomu z officeru o inv ingame.
Návrat nahoru Goto down
https://voodoo-tribe.forumczech.com
 
PRIJAT - Fireox - hunter (poslano pres mail)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Voodoo-Tribe :: Voodoo Tribe :: Přihlášky do guildy-
Přejdi na: